O firmie

Jesteśmy licencjonowanym biurem podróży i organizatorem turystyki specjalizującym się w organizacji unikalnego wypoczynku w Australii, Nowej Zelandii i na wyspach Pacyfiku.

Od kilku lat cieszymy się dużym zaufaniem wśród turystów indywidualnych jak i korporacyjnych ceniących sobie profesjonalną organizację wyjazdów.

Naszymi nadrzędnymi celami są zadowolenie i satysfakcja naszych Klientów poprzez dostarczanie im jak najwyższej jakości produktu turystycznego w formie organizowanych przez nas wyjazdów.

Już tysiące osób skorzystały z naszych ponadprzeciętnych kompetencji w organizowaniu oryginalnych wakacji, dołącz do nich i Ty!

Jako licencjonowane biuro podróży posiadamy Wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Dolnośląskiego (nr 447) na organizowanie imprez turystycznych wydane przez Marszałka województwa dolnośląskiego oraz Gwarancję Ubezpieczeniową o numerze M 202477 dotyczącą pokrycia kosztów powrotu klientów do kraju, a także zwrotu wpłat wniesionych przez klientów za imprezę turystyczną ważną do dnia 23.01.2015 r. zgodnie z wymaganiami Ustawy o Usługach Turystycznych z dnia 29 sierpnia 1997 r.