Wycieczki Nowa Zelandia

Poszukujesz inspirującej wycieczki? Nowa Zelandia czeka!

Pamiętasz filmy o Hobbicie? Magiczne krainy będące ich tłem to nie starannie zmontowana scenografia. To Nowa Zelandia! Wycieczka w to miejsce może okazać się podróżą Twojego życia, najlepszą przygodą, jaka byłaby w stanie Cię spotkać.

Z myślą o Twoich marzeniach przygotowaliśmy ofertę atrakcyjnych wycieczek do Nowej Zelandii. Sam wybierasz termin i wylot – my zadbamy o całą resztę. Zapewnimy komfortowe loty i hotele, a także wiele atrakcji na miejscu – przejazdy samochodem po najpiękniejszych częściach kraju to tylko ułamek z nich...

Proponowane w naszym biurze podróży wakacje w tym przepięknym kraju trwają od 11 do nawet 28 dni. Krótsze pobyty nie mają sensu – jest to na tyle duże państwo, że aby zwiedzić je kompletnie, potrzebowałbyś nawet kilku miesięcy! Chcemy przedstawić Ci też wycieczki w korzystnej cenie, stąd taki czas ich trwania.

Teraz już wiesz (albo wiedziałeś to już wcześniej), dlaczego Nowa Zelandia każdego roku zachwyca dziesiątki tysięcy turystów – nie tylko fanów kasowego „Hobbita”! To bardzo oryginalny sposób na spędzenie wakacji. Leć tam razem z nami i przywieź ze sobą jedyne takie wspomnienia!

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszej oferty wycieczek do Nowej Zelandii skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo!