Wycieczki Nowa Zelandia

Poszukujesz inspirującej wycieczki? Nowa Zelandia czeka!

Pamiętasz filmy Hobbit i Władca Pierścieni? Magiczne krainy będące ich tłem to nie starannie zmontowana scenografia. To Nowa Zelandia! Wycieczka w to miejsce może okazać się podróżą Twojego życia, najlepszą przygodą, jaka mogłaby Cię spotkać. A to wszystko dzięki unikalnemu klimatowi, jaki tworzą zróżnicowane krajobrazy i związane z nim formy wypoczynku. Znajdziemy tu zarówno przepiękne zielone błonia, jak i piaszczyste plaże, potężne góry, zapierające dech w piersiach fiordy i czynne wulkany, co sprawia, że jest to kraina niezwykle bogata w dobra natury, i dzięki temu jest prawdziwą gratką dla miłośników wspaniałych krajobrazów. A jaki kraj zapewni lepsze widoki niż Nowa Zelandia? Wycieczki w to miejsce to prawdziwy pokaz piękna natury w całej jej okazałości.

Z myślą o Twoich marzeniach przygotowaliśmy ofertę atrakcyjnych wycieczek do Nowej Zelandii!

Sami wybierają Państwo termin i wylot – my zadbamy o całą resztę. Zapewnimy komfortowe loty i hotele o wysokim standardzie, a także wiele atrakcji na miejscu. Programy przejazdów samochodem po najpiękniejszych częściach kraju, które projektujemy dla naszych Klientów, pozwalają odkryć wszystkie najważniejsze atrakcje, jakie oferuje Nowa Zelandia i delektować się jej niezwykłym pięknem. Wycieczka proponowana w naszym biurze podróży po tym urokliwym kraju trwa przeważnie od 11 do 28 dni, a nawet dłużej. Krótszych pobytów nie polecamy – jest to na tyle duże państwo, że aby zwiedzić je kompletnie, potrzeba nawet kilku miesięcy! Aby Państwa wycieczka i Nowa Zelandia ogółem była niezapomnianą podróżą życia, korzystamy z zaufanych i sprawdzonych kontrahentów, którzy są gwarancją Państwa satysfakcji. Dodatkowo każda oferta wyjazdu jest przygotowywana indywidualnie z uwzględnieniem preferencji Klienta, mają więc Państwo pewność, że wyjazd do Nowej Zelandii będzie ‘uszyty na miarę’ i spełni Państwa oczekiwania.

Teraz już wiesz (albo wiedziałeś to już wcześniej), dlaczego wycieczka Nowa Zelandia każdego roku zachwyca dziesiątki tysięcy turystów – nie tylko fanów kasowego Hobbita! Wycieczka do Nowej Zelandii to bardzo oryginalny sposób na spędzenie wakacji, szczególnie dla osób kochających naturę i urzekające widoki. Ilość pięknych miejsc sprawia, że lepiej mieć aparat cały czas pod ręką, bo zdecydowanie będzie co uwieczniać. Warto jednak podczas szaleństwa fotografowania pamiętać także o zachowaniu tych widoków w pamięci, a nie tylko na karcie. Leć tam razem z nami i przywieź ze sobą jedyne takie wspomnienia!

Jeśli mają Państwo jakieś pytania dotyczące naszej oferty wycieczek do Nowej Zelandii, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego!