Wycieczki Australia

Spełnij swoje marzenia i wybierz
niezapomniane wycieczki do Australii!

Australia to niesamowite miejsce na Ziemi. Krajobrazy, które zachwycają, endemiczne zwierzęta i rośliny, które można spotkać tylko tutaj, rdzenni mieszkańcy i oryginalne jedzenie to tylko niektóre elementy składające się na unikalność tego regionu. A tak naprawdę to zaledwie ułamek tego, co proponuje nam malownicza Australia. Wycieczka na ten kontynent jest z całą pewnością niezapomnianym przeżyciem, na które składa się wiele czynników, dlatego każdy wyjazd przygotowujemy bardzo starannie. Chcemy mieć pewność, że każda nasza wycieczka – Australia dostarczy wielu pozytywnych wrażeń i zapisze się pozytywnie w pamięci na zawsze.

Z racji tego przygotowaliśmy dla Państwa naszą ofertę spersonalizowanych wycieczek do Australii!

Sami wybierają Państwo termin wyjazdu – my zadbamy o całą resztę. Zapewniamy komfortowe przeloty i piękne hotele, a także wiele atrakcji i aktywności na miejscu – nie pozwolimy się nudzić, co zresztą jest w Australii i tak niemożliwe! Oferowane przez nas wakacje w Australii trwają przeważnie od 13 do 19 dni. Krótszych pobytów nie polecamy – jest to na tyle ogromny kraj, że aby zwiedzić go kompletnie, potrzeba nawet kilku miesięcy! Staramy się przygotowywać wycieczki w najkorzystniejszych cenach. Satysfakcję naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego plany wyjazdów oraz dobór atrakcji są zawsze z Klientami konsultowane w celu przedstawienia programu wyjazdu i atrakcji odpowiadającego indywidualnym preferencjom. Dlatego też przedstawione przez nas programy wycieczek są tylko przykładowymi propozycjami, a każdy wyjazd jest ‘szyty na miarę’ zgodnie z życzeniami Klienta.

Sami doskonale Państwo wiedzą, jak magicznym państwem jest Australia. Wycieczka w miejsce niezwykłe i bardzo przyjazne turystom z pewnością jest dobrą decyzją i jesteśmy przekonani, że wyjazd do Australii okaże się jednym z najlepszych wypoczynków w życiu. Kto nie chciałby zobaczyć Wielkiej Rafy Koralowej, Uluru czy Opery w Sydney? Spędzić trochę czasu z kangurami, poznać lokalną egzotyczną florę? Stąd też proponujemy Australię i wycieczki po tym wspaniałym kontynencie. Wyjazd do Australii to doskonały pomysł na urlop. Zapraszamy Państwa na niezapomniany urlop do Australii. Taka ‘szyta na miarę’ wycieczka do Australii zapewni mnóstwo pozytywnych emocji i wrażeń, a piękne wspomnienia pozostaną już na zawsze!

Jeśli mają Państwo jakieś pytania dotyczące naszej oferty wyjazdów do Australii, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami, albo drogą telefoniczną albo mailowo!