Wycieczki Australia

Wyjazd do Australii w zasięgu Twojej ręki

Australia to niesamowite miejsce na Ziemi. Krajobrazy, które zapierają dech w piersiach, zwierzęta i rośliny, które możesz spotkać tylko tutaj, rdzenna ludność i oryginalne jedzenie to tylko niektóre rzeczy składające się na specyficzność tego regionu. My wiemy, dlaczego tak go uwielbiasz!

Z racji tego przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę atrakcyjnych wycieczek do Australii. Sam wybierasz termin i wylot – my zadbamy o całą resztę. Zapewnimy komfortowe loty i hotele, a także wiele atrakcji na miejscu – nie pozwolimy Ci się nudzić! Zresztą, w Australii to przecież niemożliwe...

Oferowane przez nas wakacje w Australii trwają od 13 do 19 dni. Krótsze pobyty nie mają sensu – jest to na tyle ogromny kraj, że aby zwiedzić go kompletnie, potrzebowałbyś nawet kilku miesięcy! Chcemy przedstawić Ci też wycieczki w korzystnej cenie, stąd taki czas ich trwania.

Sam doskonale wiesz, jak magicznym państwem jest Australia. Turystyka rozwija się tam doskonale (wszak kto nie chciałby zobaczyć Wielkiej Rafy Koralowej czy Opery w Sydney?), stąd wycieczka do Australii to obecnie bardzo popularne rozwiązanie na dłuższy urlop. Leć tam razem z nami i kolekcjonuj piękne wspomnienia!

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszej oferty wyjazdów do Australii, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo!